Koszyk

PROJEKTANCI

Karolina Radoń Design

Jestem architektem, ukończyłam Wydział Architektury i Urbanistyki na Politechnice Wrocławskiej w maju 2006. Swoje doświadczenie zdobyłam pracując w dużych zespołach projektowych w Polsce i za granicą. W czerwcu 2010 otworzyłam własną pracownię by tworzyć i projektować proponując klientom rozwiązania architektoniczne dorównujące światowym standardom z nastawieniem na bardzo indywidualne rozwiązania i konkretne potrzeby. Posiadam architektoniczne Uprawnienia Budowlane do projektowania bez ograniczeń.

Współpraca z firmą Kasparo otwiera moim klientom możliwość posiadania nowoczesnych, “inteligentnych” i interaktywnych mebli- uszytych na miarę indywidualnych potrzeb. Dzięki takim możliwościom współczesna architektura wnętrz wychodzi poza swoje ramy technologiczne i kulturowe. Rozpoczyna z nami dialog.

W ramach naszej współpracy powstają kompleksowo opracowane projekty koncepcyjne i wykonawcze wnętrz, dopasowane do wymagań naszych klientów.

zapraszam do współpracy,
Karolina Radoń

krdesign.com.pl


mgr inż. Michał Marzyński

Elektronik, inżynier oprogramowania. Studiował Automatykę i Robotykę na Wydziale Elektroniki Politechniki Wrocławskiej w latach 2008-2013. Jego projekty i konstrukcje z dziedziny elektroniki i robotyki były prezentowane oraz nagradzane podczas krajowych konkursów. Doświadczenie w projektowaniu elektroniki i systemów embedded używanych w robotyce, w połączeniu z kilkuletnim doświadczeniem komercyjnym w dziedzinie inżynierii oprogramowania, pozwala na dużą dowolność w tworzeniu wysokiej jakości rozwiązań z pogranicza elektroniki konsumenckiej, telekomunikacji i automatyki. Mieszka i pracuje we Wrocławiu