Współpraca

Salony meblowe

Do współpracy zapraszamy właścicieli sklepów, salonów meblowych, galerii wnętrz oraz wszystkich innych branż zainteresowanych współpracą z Kasparo w zakresie sprzedaży krajowej jak i zagranicznej. Szczegóły kooperacji według standardów Kasparo omówimy w dogodny dla potencjalnego partnera sposób. Bezpłatnie, niezobowiązująco wykonamy szkolenie produktowe, przedstawimy zalety współpracy oraz zapoznamy z obowiązującym standardem i etykietą Kasparo.

 

Projektanci i architekci

Rynek, na którym działa Kasparo jest bardzo dynamiczny i wymaga zróżnicowanej oferty. Biorąc pod uwagę rosnące coraz bardziej wymagania klientów, zdajemy sobie sprawę z trudności wynikającej z zaprezentowania nowego i wyjątkowego produktu. Dlatego podejmujemy współpracę z projektantami i architektami poszukującymi unikatowych produktów dla klientów lub oferującymi własny, ciekawy i ponadczasowy projekt. 
Wyróżnia nas elastyczność i otwartość na wszelkie propozycje.
Zachęcamy również projektantów i architektów do współpracy nad nowymi inicjatywami projektowymi. Dysponujemy dużym parkiem maszynowym pozwalającym zrealizować praktycznie każdy projekt. 

  Anna Piotrowiak

  Telefon +48 506 360 362

  kasparo@kasparo.pl

  Kolejowa 175 57-500 Bystrzyca Kłodzka

  Skype: kasparo@kasparo.pl

  facebook instagram pinterest tumblr youtube