Ekskluzywny stół do jadalni Kasparo

Na dzień dzisiejszy oferta Kasparo obejmuje designerski stół z technologią LED, jednak w niedługim czasie zostanie ona wzbogacona również o nowoczesne biurka oraz stoły konferencyjne. Oferowany przez nas ekskluzywny stół przeznaczony jest dla osób, które poszukują wyjątkowych rozwiązań. Każdy zaprojektowany przez nas stół jest sygnowany logiem Kasparo. Dodatkowo każdy Klient dostaje od nas także certyfikat autentyczności zakupionego produktu.


Designerski stół  z technologią LED

KASPARO I

Już w sprzedaży


Powstanie stołu KASPARO I zostało zainspirowane naturą.

Realizując projekt designerskiego stołu chcieliśmy przenieść Państwa w niezwykły świat, jakim jest ekosystem ogromnej, przejrzystej i nieskazitelnej rzeki.  Do produkcji stołu wykorzystaliśmy trzy najwyższej jakości podstawowe materiały takie jak: drewno, szkło oraz żywicę. Dzięki umiejętnemu wykorzystaniu tych materiałów patrząc na designerski stół KASPARO I odnosi się wrażenie, że na naszych oczach rodzi się strumyk, który rozrasta się do olbrzymich rozmiarów rzeki, by w końcowym fragmencie stołu spłynąć ogromnym wodospadem szkła. Zadaniem żywicy jest imitacja gry świateł w słoneczny poranek nad brzegiem rzeki. Dzięki zastosowaniu żywicy udało się w pełni odwzorować piękno żywiołu wody na płaskim stole.

W ekskluzywnym stole Kasparo wykorzystano również czujniki ruchu oraz delikatne diody LED, dzięki czemu stół „ożywa”, gdy w pobliżu pojawi się użytkownik.  Oferowany przez nas stół znakomicie sprawdzi się jako element wyposażenia każdej jadalni, salonu czy biura.

Do produkcji  stołu wykorzystujemy jedynie drewno wyselekcjonowane, przetarte na odpowiednią grubość, sezonowane w zależności od gatunku. Drewno wykorzystywane do produkcji stołu jest suszone w specjalistycznych komorach o kontrolowanej temperaturze. W celu maksymalnej ochrony stołu jego powierzchnia jest zabezpieczona specjalistycznymi lakierami i farbami najwyższej jakości światowego producenta Sherwin- Williams.

Etapy produkcji designerskiego stołu KASPARO I:

Etap I Przetarcie i sezonowanie drewna,

Etap II Suszenie drewna,

Etap IV Selekcja drewna o najlepszych walorach estetycznych,

Etap V Wstępna obróbka mechaniczna drewna- 5 godzin,

Etap VI Klejenie poszczególnych elementów składowych stołu- 20 godzin,

Etap VII Cięcie i wstępne szlifowanie- 15 godzin,

Etap VIII Montaż-10 godzin,

Etap IX Frezowanie rzeki, przygotowanie miejsca na listwę LED-20 godzin,

Etap XI Montaż listwy LED i zalanie żywicą-5 godzin,

Etap XII Szlifowanie żywicy oraz drewna- 100 godzin,

Etap XIII Wybarwienie drewna-3 godziny,

Etap XIV Lakierowanie- 3 godziny,

Etap XV Kontrola jakości- 20 godzin,

Średni czas wykonania jednego stołu 4-6 tygodni.

Jesteśmy przekonani, że wyjątkowość naszego stołu do jadalni zaspokoi nawet najbardziej wymagających Klientów.​


 

Fakty:
Animacja wykorzystana w naszym stole dzięki sensorom ruchu wita właściciela raz na dzień i trwa 25. Istnieje możliwość indywidualnego programowania czasu animacji według osobistych preferencji. Aby włączyć animację stołu można również 3 razy zapukać w blat.

Do każdego stołu kupionego u nas dołączmy certyfikat autentyczności oraz zawiadomienie o nasadzeniu jednego drzewa.

 

Designerski stół KASPARO I jest technologicznym krokiem w przyszłość w porównaniu z dostępnymi obecnie na rynku stołami. Swoją wyjątkowość zawdzięcza przede wszystkim zaszytej wewnątrz inteligencji, która pozwala na dyskretną interakcję z użytkownikiem. Ekskluzywny stół do jadalni wykryje obecność osoby w pobliżu za pomocą niewidocznych czujników ruchu. Pod wpływem dotyku zareaguje również na zaprogramowaną przez użytkownika sekwencję delikatnych stuknięć. W odpowiedzi na dostarczone bodźce, pozwoli nacieszyć oczy dynamicznymi animacjami imitującymi płynącą wodę, przy użyciu najnowszych rozwiązań programowalnej technologii LED. Aby to osiągnąć, potrzebne jest oczywiście dostarczenie energii elektrycznej. Na tym polu produkt wykazuje się dość dużą autonomią, może być zarówno podłączony na stałe do sieci elektrycznej, jak i pracować miesiącami na wbudowanym akumulatorze.


 

 

ZAPYTAJ O OFERTĘ

  Anna Piotrowiak

  Telefon +48 506 360 362

  kasparo@kasparo.pl

  Kolejowa 175 57-500 Bystrzyca Kłodzka

  Skype: kasparo@kasparo.pl

  facebook instagram pinterest tumblr youtube