Kasparo

Kasparo to producent ekskluzywnych mebli. Nasz projekt od początku opierał się na czerpaniu z zalet materiału naturalnego, jakim jest drewno oraz z chęci mariażu drewna z innymi surowcami. Nasza idea podyktowana była faktem, że na rynku stołów produkty unikatowe, wyjątkowe są produktami niszowymi. Kasparo to świeży powiew w branży meblarskiej. Kasparo to unikatowa marka na skalę globalną, której podstawowym priorytetem jest funkcjonowanie w zgodzie z naturą.

Ponadprzeciętny design tworzonych produktów inspirowany jest harmonią charakteryzującą las, morze czy góry. Kasparo wykorzystuje najcenniejsze dary natury i jednocześnie dba o naturalną równowagę. Kasparo to propozycja dla osób, które są świadome wartości i zalet bogactwa naturalnego, a jednocześnie którym przyszłość natury nie jest obojętna. Świadomość tą będzie też miał klient otrzymując certyfikat z danymi lokalizacji drzewa, które zostało posadzone w zamian za zakupiony produkt. Dzięki temu nasi Klienci dołączają do grona ludzi wspomagających projekt ratowania zasobów naturalnych poprzez sadzenie drzew. Kasparo to nowy, wyjątkowy styl skierowany na przyszłość, a jednocześnie niezapominający o przeszłości. Produkty, przez nas tworzone są unikatowe i jedyne w swoim rodzaju, o czym poświadczy dokumentacja potwierdzająca autentyczność. Taki dokument zostanie dołączony do zakupionego przedmiotu.

Oferta Kasparo zakłada nieustanne zmiany i składa się z unikatowych serii- 100 stołów, po których następuje wycofanie danego modelu z produkcji. Kasparo to propozycja dla osób ceniących harmonię, które najlepiej czują się w zainspirowanym pięknem natury otoczeniu. Kasparo to gwarancja oryginalności, niepowtarzalności, najwyższej jakości, profesjonalizmu i piękna.Jesteśmy przekonani, że nasze unikatowe produkty wprowadzą jeszcze więcej piękna do Państwa otoczenia, niczym najcenniejsze dzieło sztuki.

Produkty Kasparo to piękno natury w wyjątkowym, niespotykanym wydaniu.

Anna Piotrowiak

Telefon +48 506 360 362

kasparo@kasparo.pl

Kolejowa 175 57-500 Bystrzyca Kłodzka

Skype: kasparo@kasparo.pl

facebook instagram pinterest tumblr youtube